Novinky

Nacvičování končí!

26. října 2009 v 14:46 | myškyn
Coneova zpráva z 24. 10 ze sum41.com: "Dnes byl poslední den z asi desetidenního nacvičování v LA. Hlavně jsme se koncentrovali na 8 nebo 9 songů. Myslím, že Stevo je šťastný, že už je hotovo a že nemusí každý den dojíždět 2 až 3 hodiny z Long Beach. Dnes jsme také udělali menší focení s naším kámošem Johnem Asherem. Brzo bychom měli být schopni poslat nějaké fotky. Tom a já se zítra vracíme domů. Za nějaké 3 až 4 týdny se budeme vacet, kdy budeme zase trochu nacvičovat a začne před-produkce alba. S Deryckem jsme se dneska byli podívat na studio. Je vážně husté. Může to být potenciální místo k nahrání nového alba. Všechno jde prostě skvěle a nové songy se vyvíjejí opravdu výborně a agresivně. Myslím, že všem našim fanouškům se tohle album bude hodně líbit. Nemůžu se dočkat až to nahrajeme a pak vyrazíme na turné. Do té doby.....se vám zase ozveme."
Kromě toho hoši na youtube zveřejnili další videoupdate ze zkušebny. Opět se ale nějakého hraní nedočkáte.

Video

Konečně začalo nacvičování

19. října 2009 v 21:04 | myškyn
Mám pro vás pár zpráv od Sum 41,kteří začali nacvičovat=) první zpráva je ze dne 15.10->
"Cone je právě na cestě do LA... Konečně začínáme nacvičovat naše nové album. Jo! Brown Tom by se k nám měl přidat někdy zítra. Jóóó!! V pravém stylu Sum 41 jsme se nespokojili s ničím jiným než s tím nejlepším: Naše zkušebna je v nejhezčí části ghetta a voní jako nejlepší chcanky ve městě. Všichni tu nosí smokinky a všechny posrané metalové kapely přes chodbu to tu dělají velkým... Čas na to oprášit naše ledničky na pivo a vrátit se k našemu umění po dlouhém období hibernace. Budeme vás dále informovat. Věci se OPRAVDU dějí. (Všechny předchozí zprávy byly kecy)"
Druhá zpáva je z 17.10:"Včera byla první oficiální zkouška na nové album. Bylo to opravdu úžasné. Zde se sami můžete podívat. (Trvalo nám 6 hodin než jsme dali video dohromady). Noc před tím jsme Deryck, Cone a já pili až do pěti ráno a pak jsem usnul na Deryckově gauči. Když jsem se probudil, v místnosti to vypadalo jako po výbuchu. Je zbytečné říkat, že jsem měl pořádnou kocovinu. Na celém tričku jsem měl skvrny, tak jsem vypadal jak nějaký tulák. A taky jsem ztratil peněženku. Byl jsem opravdu zlomený. Když jsem pak šel do kytarového centra, neměl jsem dost peněz na paličky na bicí a tak jsem vzal nějaké levné dřevo. Dnes je zkouška číslo 2. Nepoznávám ani jeden z těch songů."
Poslední z 18. 10:"Nacvičování jde parádně. Brown Tom tady měl být původně s námi, ale nestihl svůj let z NYC protože 'Fronty byly opravdu dlouhé'. Hmm. Myslím, že Brown Tom by mohl být lepší kytarista než lhář. Pravděpodobně včera zůstal dlouho vzhůru, namáčel své koule v pizze a usnul ve svých vlastních zvratcích. Teď je TO všechno odpustitelné. Zkoušku jsme zvládli i bez něj a prošli jsme si 8 našich songů. Tohle album bude více než parádní."

Deryck si zahrál s CAMP FREDDY

15. října 2009 v 16:53 | myškyn
Deryck si před pár dny zahrál s kapelou Camp Freddy na oslavě 25. výročí založení nadace Surfrider Foundation. Sám frontman Sum 41 o tom informoval na myspace. S Camp Freddy, kteří se vyznačují tím, že na každém jejich vystoupení s nimi hraje nějaký speciální host, si zahrál songy "Rebel rebel" od Davida Bowieho a "American girl" od Toma Pettyho. Jak sám Deryck na myspace sdělil, už se nemůže dočkat až se na pódiu objeví se Sum 41.
Rádio 102.1 The Edge před pár měsíci sestavilo žebříček Dvouset nejlepších rockových písní milénia, ve kterém se umístily i 4 písně Sum 41. Nyní stejné rádio sestavilo žebříček "Top 200 New Rock Songs Of All Time", ve kterém se taktéž umístily 4 písně The Sums:
->34 Fat Lip
->76 Still Waiting
->115 In Too Deep
->136 Hell Song

Fotky ze studia atd.

11. září 2009 v 18:04 | myškyn
Deryck na svém myspace zveřejnil dvě várky nových fotografií. V té první, která obsahuje 10 fotek, máme možnost vidět, jak to vypadá v Deryckově domácím nahrávacím studiu v LA. Druhá várka pak obsahule 21 fotek, které nám ukazují část neuvěřitelné Deryckovy sbírky kytar a dokonce i baskytar.
Na svém myspace se ozval i Cone se zprávou, která se týkala jeho vlastní producentské práce:
"Něco parádního. Začátkem tohoto roku jsem byl v Halifaxu produkovat u kapely Shelter With Thieves. Udělali jsme 6 písní na EP, které se podle mě opravdu povedlo. Můžete se na ně kouknout na www.myspace.com/shelterwiththieves. To ale není všechno. Minulý týden jsme zjistili, že to jejich EP, které se jmenuje Confessions of a Toxic Generation bylo nominováno na 2 ceny Nova Scotia Music Awards v kategorii 'Group Recording' a taky 'Loud Recording'. To album není dokonce ani oficiálně vydáno. Je to pro ně fakt parádní. Jsou taky ještě nominováni na nejlepší video k songu z jejich předchozího alba. Sledujte tuhle kapelu. Věřím, že se vám všem bude líbit."
Můj zdroj-> www.sum41.cz

Interview pro The Fansite Connection

24. srpna 2009 v 11:42 | myškyn
Deryck odpovídal na otázky fanklubu The Fansite Connection. Ke konci Deryck mluví jak o Avril,tak o kolekci Abbey Dawn:)
The Fansite Connection: Nedávno jste byli se Stevem v Torontu, kde jste pokračovali ve zkouškách s Conem. Jak hoši reagovali na nový materiál?
Deryck: Skvěle! Hodně mých nových věcí ale ještě neslyšeli. Zatím každému, komu jsem to zahrál, byl opravdu ohromený a řekl, že je to náš nejlepší materiál. Řekl bych, že hudba se vždycky redukuje v nazorech ostatních, takže si myslím, že to za to stojí.

SUM 41 Bandaiders fansite

23. srpna 2009 v 10:36 | myškyn
Deryck ve zprávě na myspace upozornil na nově vzniklý fan web Sum41.bandaiders.com. Po obsahové stránce je to zatím jen takový základ, ale co se týče aktualizací jsou na tom tvůrci velmi dobře. Hoši z TNS.com by se měli začít bát.
Bandaiders přinesli například zajímavou zprávu o tom, že píseň "In Too Deep" se objeví v LEGO verzi populární hry Rock Band, kterou připravuje společnost Harmonix. Dalšími interprety, kteří svou tvorbou do hry přispějí budou například Blink 182, Bon Jovi nebo Pink. Více informací o téhle šílenosti naleznete Zde.
Další Deryckova zpráva na myspace se týkala interview, které s ním provedli The Fansite Connection (do zítřka byste se zde měli dočkat i překladu). Zdá se ale, že s interview v blízké době ještě nebude úplný konec. Svá vlastní interview s Deryckem chystají jak Bandaiders, tak i hoši z TNS.com. Tak snad se můžeme těšit na kupu dalších nových informací.
No a ještě do třetice Deryck a jeho zpráva na myspace. Tentokrát jde o další část z jeho série "The Red Wine Chronicles".
Zdroj: www.sum41.cz

Sum 41 stále v plné síle

22. srpna 2009 v 11:21 | myškyn
Ontarijští pop-punkoví rockeři ze Sum 41 si užívají úspěchy, jež započaly před více než deseti lety. V roce 2001 prorazili písní "Fat Lip" a od té doby neustále vydávají úspěšná alba, z nichž jsou mnohá platinová. V současné době jsou na šňůře s The Offspring a my zastihli frontmana Derycka Whibleyho před pátečním vystoupení v bostonské Tsongas Areně.

Interview pro Sum 41<-

18. srpna 2009 v 20:53 | myškyn
Na www.Sum41.cz jsem našla překlad interview pro Sum 41 France( zřejm neoficiální francouzouský fanclub Sum 41) Hlavním tématem je podoba nového alba a začleněné Toma do kapely. Zdroj už na začátku textu,-)

Sum 41 hledají producenta<-

12. srpna 2009 v 10:08 | myškyn
Deryck nechal na myspace Sum 41 vzkaz fanouškům:
"Věci se v poslední době dobře vyvíjí. Pořád píšeme a nahráváme dema. Máme spoustu dobrých nápadů a momentálně se je všechny snažíme nějakým způsobem zakomponovat do hotových songů. Tím nejdůležitějším a nejvíce vzrušujícím, a zároveň časově velmi náročným, je hledání producenta, o kterém si budeme myslet, že se zhostí nové desky nejlépe. Máme dlouhý seznam lidí, které potkáváme a věříme, že z něj brzy někoho vybereme. Jakmile se to podaří, dáme vám vědět. Díky. Deryck, Sum 41"
Podle všeho si tedy Deryck nezopakuje svůj poslední počin, kdy desku Underclass Hero produkoval sám.
V Q&A na sum41.com se objevil dotaz na to, kde si členové Sum 41 přivydělávali před tím, než prorazili. Že Cone pracoval v kině už asi víte, novinkou pro mnohé může být to, že Stevo pracoval v obchodě s potravinami a Deryck na čerpací stanici

Novinky Sum41<-

8. srpna 2009 v 20:47 | myškyn
Torontské rádio 102.1 The Edge před nedávnem vybralo 200 nejlepších rockových písní tohoto tisíciletí (nezapomeňte, že tohle tisíciletí začalo rokem 2000). Do tohoto žebříčku se dostyly i 4 písně Sum 41. Výčet všech 200 písní naleznete Zde.
#30 Pieces
#58 In Too Deep
#65 Fat Lip
#106 Still Waiting
Sum 41 také začali přemýšlet nad novým stylem nápisu nazvu své kapely, ale moc se jim to nadařilo, tak se na nějaké nápady zeptali fanoušků na twitteru a pár se jich skutečně objevilo. Co třeba tohle? ->
Cone a jeho vedlejší projekt The Operation M.D. již dokončili veškerou práci na novém albu. Nyní se hoši soustředí na samotné vydání alba, které by mělo proběhnout během několika příštích měsíců. Pravděpodobně nyní hoši hledají nějaký label, který by album vydal. O něčem takovém se totiž TOpMD před nedávnem zmínili na twitteru. Během příštího týdne by se také na jejich myspace měly objevit ukázky káždé písně nového alba. Také se jim už hlavou honí nápady na videoklip k pilotnímu singlu.
A na závěr ještě "Cone's Album Club". Podrobnější popis jeho srpnového výběru naleznete na jeho myspace. Zde pouze samotné nazvy:
1. Billy Talent - III
2. Airborne Toxic Event - Self-Titled
3. Elvis Costello - The First 10 Years

Deryck produkuje<-

29. července 2009 v 20:20 | myškyn
Kromě práce na novém albu Sum 41 se Deryck ujal i funkce producenta na nové desce své manželky Avril Lavigne. To by mělo být na rozdíl od jejího předešlého alba "The Best Damn Thing", kde Whibley produkoval 2 písně, více zaměřené na emoce. Podobně jako tomu bylo u Avriliných prvních dvou alb. Z dvanácti nahraných písní Deryck produkoval osm. Vydání zatím nepojmenovaného alba Avril Lavigne je naplánováno na 17. listopadu letošního roku.
Kromě toho se také Deryck před nedávnem objevil jako producent při nahrávání alba kapely Neverstore, kterým produkoval jejich singl "Summer". Ten si můžete poslechnout na jejich myspace.


<Sum 41 opět nahrávali>

7. července 2009 v 20:00 | myškyn
Steve se před dvěma dny ozval na sum41.com se svou zprávou:
Deryck a já se dnes chystáme do studia nahrát jeden nový song. Je vážně drsný, takže jsme z toho hodně nadšení. Zítra se všichni balíme, protože v úterý letíme do New Yorku, kde začínáme turné s The Offspring. Bude to určitě paráda. První show je v Roseland Ballroom, což je jedno z našich nejoblíbenějších míst. Budeme vás tady informovat i během turné, takže se sem vracejte pro další updaty. Snad se uvidíme na show.
 
 

Reklama