Novinky

První koncert v tomto roce

19. března 2010 v 16:17 | Myškyn♫
avrrrilllka.blog.cz
Mám pro vás menší informaci ,)
Sum 41 dnes 19.3 odehrají svůj první koncert v tomto roce. Koncert se bude odehrávat v texaském Austinu, kde zahrají hned dva dny po sobě. Je docela možné, že se na youtobe objeví i video s tohoto koncertu a možné bychom mohli slyšet píseň z nového alba, ale vše jen možná. Pokud se video objeví ihned ho přidám určitě sledujte tento blog ,)

Chat s Tomem Thackerem kytaristou skupiny Sum 41 (13. březen 2010)

15. března 2010 v 18:04 | Myškyn♫
Nedávno jsem přidala článek o tom, že se bude konat chat s kytaristou Sum 41 Tomem Thackerem. Vypíšu vám tu v bodech o čem se v chatu diskutovalo a na co se fanoušci Toma ptali. Celý chat rohovor si můžete prohlédnout ZDE ,)

The Operation M.D. na charitativní kompilaci

15. března 2010 v 10:02 | Myškyn♫
Cone a jeho The Operation M.D. nahrávají nový song pro charitativní kompilaci Song for Africa, která vyjde jako podpora dokumentu Rwanda: Rises Up. Mezi dalšími umělci, kteří na kompilaci přispějí jsou např. Billy Talent, Shad, Classified, The Trews, Grand Analog a další. Na písních se budou podílet i různí Rwandští talenti. Kompilace vyjde pouze v digitální formě 15. 6. letošního roku. Další informace můžete nalézt např. na oficiálních stránkách projektu songforafrica.com nebo v článku na samaritanmag.com.
Druhá část dnešní novinky se bude týkat také Conea, který v současné době produkuje 4 songy kapele Credible Witness. Jak to u nich při nahrávání vypadá se můžete podívat v tomto studio updatu.
Překlad bysum41.cz

Zajímavosti o novém albu

12. března 2010 v 10:30 | Myškyn♫
Na oficiálních stránkách skupiny Sum 41 fanouškové píší různé komentáře. V jednom komentáři se jeden fanoušek ptá, v jakém stylu bude nové album. Jestli bude ve stylu pop-punk jako bylo album All Killer No Filler a Undercllas Hero, nebo ve stylu hardcore, jako album Chcuk a Does This Look Infected ? Cone mu odpovídá, že nové album vůbec není pop-punkové. Je rockové, takové trvdé a tmavé. Cone se také zmínil, že nové album vyjde v létě, ale ještě zatím nemají stanovené pevné datum.
Kopíruj se zdrojem, vlastní překlad!!!

Chat s Tomem Thackerem

8. března 2010 v 12:03 | Myškyn♫
Tom bude 13. března chatovat s fanoušky. Témata budou zahrnovat nové CD Sum 41. Jediné co musíte udělat poslat e-meil pokyny ZDE.
Kopíruj se zdrojem!!

Deryck se zúčastní premiéry Alice in Wonderland

22. února 2010 v 13:45 | Myškyn♫
Mám pro Vás celkem zajímavou novinku. I Deryck Whibley, bývalý manžel Avril, se zúčastní premiéry filmu Alenka říši divů, která se uskuteční 25. února v Londýně...

"Back from Vancouver. London is next! Can't wait to see the new Alice in Wonderland. Burton is badass!"
"Zpátky z Vancouveru. Na řadě je Londýn! Nemůžu se dočkat, až uvidím Alenku v říši divů. Burton je pořádný!"

Zdroj: a-lavigne.blog.cz Děkuji :)

Evropské turné další zastávky

19. února 2010 v 17:04 | Myškyn♫
Sum 41 na svém oficiálním webu zveřejnili 4 nové zastávky v rámci svého malého evropského turné a některá místa mohou být pro některé české fanoušky velmi lákavá.
20. 4. 2010 - Vídeň, Rakousko - Vienna Arena
21. 4. 2010 - Mnichov, Německo - Give It a Nname '09 at Backstage
23. 4. 2010 - Lucemburk, Lucembursko - Rockhal
25. 4. 2010 - Duisburg, Německo - T-Mobile Extreme Playgrounds

Kopíruj se zdrojem!!!

Attack Of The 100 Bands Your Need To Know

18. února 2010 v 10:02 | Myškyn♫
Sum 41 se zůčastní festivalu "Attack Of The 100 Bands Your Need To Know" 20. března 2010.
Zde mám pro vás promo plakát.
Něco blíže by nebylo ? :D
Kopíruj se zdrojem!!!

Mini informace

9. února 2010 v 14:00 | Myškyn♫
Na officiálních stránkách se ptal jeden fanoušek Sum 41, jestli na Warped Tour budou hrát i něco staršího z jejich tvorby a Cone mu odpověděl, že ano, že budou hrát více starších věcí.
Doufám, že se objeví aspoň jedno video z Warped Tour :), ale samozřejmě když jich bude víc vůbec mi to nebude vadit! :D

Evropské vystoupení - update

28. ledna 2010 v 20:45 | Myškyn♫
Nedávno tu byl článek, který oznamoval Evropské vystoupení Sum 41 v italském Milánu na festivalu Give It a Name. A máme tu další Evropské vystoupení, které se bude konat o den později tedy 18. dubna ve švýcarském Curychu na akci s názvem X-tra Limmatstrasse.
Kopíruj se zdrojem!!!

Evropské vystoupení

27. ledna 2010 v 15:22 | Myškyn♫
Mám tu pro vás mini informaci ohledně Sum 41. Do svého kalendáře si Sum 41 přidali další evropské vystoupení.
Sum 41 na dalším evropském vystoupení, které odehrají 17. dubna v italském Milánu na festivalu Give It a Name.
Kopíruj se zdrojem!

Groezrock

26. ledna 2010 v 19:01 | Myškyn♫
Groezrock je hudební festival, který se koná každý rok od roku 1992 v Gestel, části Meerhout a Belgii. Festivalu se každoročně účastní víc jak 30 000 lidí. A hraje spoustu skupin. Jedná se o punk-rockový festival. V minulém roce se ho zúčastnila kapela Bullet for My Valentine a spousta dalších. Tento rok jsou na seznamu kapel také Sum 41 :)

Promo plakát↓↓↓
Kopíruj jedině se zdrojem!!!!

Sum 41 o Haiti

24. ledna 2010 v 8:45 | Myškyn♫
Sum 41 na svém myspace zveřejnili zprávu týkající se události na Haiti.
Help The People Of Haiti
I'm sure most of you have heard that a few days ago Haiti was struck by a huge Earthquake that has killed over 100,000 people. The Country is in desperate need of help at this time. Here's a few sites you can go to and donate money. Please do.
Sum 41

Překlad pod celý článkem↓↓↓↓↓

Sum 41 ve studiu

21. ledna 2010 v 20:10 | Myškyn♫
Sum 41 jsou od pondělí 18. ledna ve studiu a nahrávají nové album. A jak probíhal první den? No samozřejmě hoši nic nenahráli. Ale jak Sum 41 potvrdili na svém twitter profilu, je tohle pro první den ve studiu typické. Druhý den byl již o něco produktivnější a byly nahrány bicí pro 2 songy. Na dnešek je naplánováno nahrát bicí pro 4 další songy. Jestli se plán podaří splnit je ale ve hvězdách.

Na fotce Stevo nahrává :)
Kopíruj se zdrojem!

Sum 41 v Evropě

7. ledna 2010 v 15:00 | Myškyn♫
Sum 41 na svých oficiálních stránkách potvrdili první letošní koncert v Evropě. Ten odehrají na belgickém festivalu Groezrock, který se bude konat ve dnech 23. a 24. dubna. Šušká se, že právě v tom období mají Sum 41 v plánu objet více evropských měst a festivalů, pravděpodobně až do června, kdy začne v USA Warped Tour, které se Sum 41 účastní. Nyní nezbývá nic jiného než čekat, jak se věci skutečně vyvinou.
Bylo by super,kdyby přijeli i sem do ČR :)

Coneova novoroční zpráva

3. ledna 2010 v 18:56 | Myškyn♫
Cone ve zprávě na sum41.com sdělil své pocity z uplynulých deseti let:
"Tak tu máme novou dekádu. Těžko uvěřit, že naše první EP Half Hour of Power vyšlo před deseti lety v roce 2000. Opravdu se to zdá jako by to bylo včera, co jsme byli čtyři dvacetiletí hoši v dodávce a opouštěli jsme naše domovy v Ajaxu a vydávali se na nekonečné turné, abychom se stali známými. Letos mi bude už 30 a já jsem stále tak nadšený z této kapely a z nové hudby, kterou tvoříme, jako tehdy před lety. Posledních deset let byly nejlepší roky v mém životě. Když se zamyslím nad ulpynulými roky, tak se stalo pár šílených věcí v téhle kapele a ve světě. Jsem si jistý, že všichni víte o čem mluvím. Mohl bych tu probrat tuny věcí, které se mi honí hlavou, ale ušetřím vás od toho. Chci jen poděkovat všem našim fanouškům - těm, kteří se kolem nás motali v našich začátcích i těm, kteří nás podporovali v posledníh deseti letech. Budeme pokračovat tak dlouho, dokud nás lidi budou poslouchat a budou chtít další nové věci od Sum 41. Tahle kapela začala v roce 1996 a my si stále užíváme čas, kdy spolu tvoříme hudbu a jezdíme na turné. Doufám, že budu moct napsat podobný příspěvek i v roce 2020. Už budu končit, jen chci ještě říct, že se s vámi všemi brzy uvidíme. Nové album vyjde tento rok a monstrum jménem Sum 41 bude opět na turné a bude hrát pro vás všechny. To je všechno. Do té doby než......................"
Zdroj:www.sum41.cz

Sum 41 na Warped Tour 2010

23. prosince 2009 v 17:07 | Myškyn♫
Sum 41 se v létě budou účastnit Vans Warped Tour 2010. Hoši vystoupí na všech čtyřiceti třech zastávkách šestnáctého ročníku tohoto legendárního severoamerického festivalu.
Na myspace Sum 41 se můžete podívat, kde tedy všude hoši zaharají i když je asi velmi málo pravděpodobné, že by se někdo z vás tou dobou nědke poblíž míst konání nacházel :) A kdyby se snad někdo takový našel, může si více informací o festivalu nalézt na warpedtour.com.

Kopíruj se zdrojem
Můj zdroj sum41.cz

Nové oficiální stránky

3. prosince 2009 v 18:39 | myškyn
Už si ani nepamatuju, jak dlouho Sum 41 slibovali nový design svých oficiálních webových stránek. Nyní se jim konečně podařilo nové oficiální stránky spustit. Jestli to byla změna k lepšímu nebo k horšímu můžete sami posoudit na Sum41.com.
Na youtube.com hoši také zveřejnili videoupdate ze třetiho dne ve studiu. Uvidíme jak jim ta každodenní videa vydrží. Doufejme, že jich bude co nejvíce a časem snad i s nějakou hudební ukázkou nové tvorby.

Už se pilně pracuje

1. prosince 2009 v 17:14 | myškyn
Před pár dny (28.11.) se Deryck opět ozval na sum41.com s dalším updatem.
"Gil Norton a já jsme teď pár dní pracovali v mém studiu. Zmapovali jsme celé album a všechno jde zatím úžasně. Dělat tuhle desku bude zábava. Bude na ní hodně práce, pravděpodobně více než na jakékoliv předešlé naší desce, ale bude to stát zato. Miluju směr, kterým se deska ubírá. Další updaty budou brzo."
Další update se na sum41.com objevil včera (30.11.). Podle stylu psaní bych jako autora tipnula Stevea.
"První den v našem elegantním, na vrcholku kopce položeném doupěti orgií, pasáckém sídle/nahrávacím studiu. Tohle místo je vážně husté. Vypadá to tu uplně jak ze swingers akcí ze šedesátých let a myslím, že jsem v koupelně našel jeden z chlupů Jimmyho Page - malý kousek rockové historie přímo tady v mé ruce. První den nacvičování/zkoušení byl parádní. Songy zní namakaně. Taky jsme šli do Ralphs nakoupit nějaké zásoby a skončili jsme u 700 dolarů utracených za chlast a bramborové lupínky. Kupodivu nás tahleta kombinace udělala více 'kreativními'. Dnes vyrážíme někam na večeři. Doufám, že to bude jeden z těch fantastických sushi podniků, kde můžete jíst jídlo z krásných nahých holek. Budeme vám dále přidávat video updaty, fotky, vlogy, blogy, tweety, twity, twaty a twooty po několik příštích týdnů. Tady máte fotku toho, jaký máme výhled z našeho domu/studia." >>
PS:Už se těším až to CD vyjde:)) a kopírujte se zdrojem,)

Producentem desky Sum 41 bude....

5. listopadu 2009 v 16:21 | myškyn

Producentem nové desky bude Gil Norton

Gil Norton, který spolupracoval s kapelami jako jsou např. Foo Fighters, Jimmy Eat World nebo The Distillers, bude producentem nové desky Sum 41. Jeho jméno sdělil Deryck v updatu na myspace Sum 41:
"No už je to nějaká doba od mého posledního updatu a za těch posledních pár měsíců se toho hodně událo. Nejdůležitější věcí je to, že jsme konečně vybrali producenta pro naše nové album. Rozhodli jsme se pracovat s legendárním Gilem Nortonem!! Gill opravdu rozumí vizi a směru tohoto nového alba a my jsme vážně nadšení, že s ním budeme moci pracovat. Máme napsáno okolo 20 songů nebo tak nějak. Posledních pár týdnů jsme strávili ve zkušebně a na pár příštích měsíců plánujeme nahrávání. Nemůžu se dočkat až zase vyrazíme na turné a začneme hrát tyhlety nové písně. Je těžké popsat zvuk nového alba, ale je to rozhodně temnější a s větším soundem než co jsme kdy předtím udělali. Je tu hodně rychlého a tvrdého materiálu, ale je tu zároveň zajímavá melodická hudba. Trocha všeho a je to pěkně extrémní. No nevím jestli to vůbec dává nějaký smysl. Ha Ha. "
 
 

Reklama