Novinky

Vstupenky na Sum 41

25. května 2010 v 17:39 | Myškyn♫
avrrrilllka.blog.cz
Dnes mi na facebooku přišla tato zpráva od Roberta Vlcka. Takže pokud ještě někdo nemá lístek a chtěl by se dostat na koncert Sum 41 v Praze tak šup,šup kupovat ,)
Ahoj,
díky uvolnění některých zdvojených rezervací je v tuto chvíli k dispozici pro volný prodej ještě
40 lístků na koncert 1. června (10 u Ticketportalu a 30 u Tickets For People)
a 19 lístků na koncert 2. června (Tickets For People).
Na místě se s největší pravděpodobností vstupenky prodávat nebudou, nevyčlenili jsme na to žádnou kapacitu, takže kdo se chce s jistotou na jeden z koncertů dostat, tomu doporučujeme jednat rychle...
Robert Vlcek
Kopíruj prosím se zdrojem!!!

Předkapelou Sum 41 v Praze budou From Our Hands

21. května 2010 v 16:51 | Myškyn♫
Dlouhou dobu nikdo netušil, kdo bude v Praze Sum 41 předskakovat, ale již bylo jméno kapely zveřejněno From Our Hands. Tato kapela bude hrát jak 1.6 tak i 2.6. Jejich písničky si můžete poslechnout na myspace, nebo na youtobe ,)
Já už jsem si jejich písničky poslechla a líbí se mi, takže myslím, že to čekání než začnou hrát Sum 41 nebude tak hrozný. Alespoň pro mě tedy ne. Už nám do koncertu zbývá 12 dní (tedy těm co jdou na 2.6) uááá lidi já už se těším :P
avrrrilllka.blog.cz

The Operation M.D. na charitativní kompilaci

19. května 2010 v 10:45 | Myškyn♫
Cone a jeho The Operation M.D. měli nahrát nový song na charitativní kompilaci Song for Africa, která vyjde jako podpora dokumentu  Rwanda: Rises up.  My si nyní můžeme tento song, který se jmenuje "We Stand" poslechnout na myspace The Operation M.D. Celé album vyjde 22. června na Sony. K dispozici bude také dokument, jak jsem již napsala, který byl natočen ve Rwandě a bude se vysílat 19. června City TV in Canada.
avrrrilllka.blog.cz
Prosím kopíruj jedině se zdrojem!!!!

Zpráva z twitteru od Sum 41

15. května 2010 v 11:23 | Myškyn♫
Sum 41: "We've added a 2nd headlining show in Prague, Czech Republic! This is will be the first time we've ever played there! Gonna rule!"
Překlad: "Přidali jsme druhý koncert v Praze, v České republice! Bude to poprvé, co tam zahrajeme. Bude to paráda!"
SUM41_GIAN_Arena_Vienna_2010-04-20_-1172
Kopíruj se zdrojem!!!

Lístky stále v prodeji

14. května 2010 v 17:59 | Myškyn♫
Chtěla bych vám říct, že lístky na koncert Sum 41, který odehrají 1.6 v Praze v Roxy klubu jsou stále ještě v prodeji, tak pokud jste si je ještě nezakoupili tak máte možnost a to na ticketpro.cz, ticketportal.cz a ticketforpeople.cz. Na těchto webech si můžete lístky objednat či zarezervovat, jen musíte být zaregistrovaní, ale registrování trvá jen chvilku ,)
Lístky na 2.6 jsou již vyprodané.
avrrrilllka.blog.cz

Sum 41 2 koncerty v Praze za sebou ? Ano!

10. května 2010 v 21:34 | Myškyn♫
avrrrilllka.blog.cz

SUM 41 se rozhodli vyhovět přání českého publika a přidali další koncert.

Vystoupí tedy v Roxy 1. i 2. června 2010 od 19:30

Zájemcům o vstupenky radím sledovat od zítřka situaci v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketsforpeople.

TŘETÍ KONCERT SE URČITĚ PŘIDÁVAT NEBUDE.
AKCE SE ROVNĚŽ URČITĚ NEBUDE STĚHOVAT DO JINÉHO PROSTORU.

Vstupenky vypuštěny do prodeje

10. května 2010 v 15:16 | Myškyn♫
Tak vstupenky na Sum 41 kteří přijedou do Prahy 2.6 do klubu Roxy jsou v prodeji. Na ticketpro.cz jsou již od včerejška (již je vyprodáno), ticketportal.cz ,ticketforpeople.cz. Na těchto stránkách si můžete objednat či rezervovat lístky, ale pospěšte si lístků není moc ,)
avrrrilllka.blog.cz
Já osobně už mám lístky zarezervované a zítra, nebo ve středu si pro ně jdu. Ale řeknu vám, když jsem viděla, že na ticketpro.cz už nejsou začala jsem mít strach, že až příjdu domů ze školy tak nebudou už ani na ticketportal.cz, ale naštěstí jsem se ve škole dostala na pc. Tak už se můžu začít plně těšit na Sum 41!!! :)

50 nejlepších rockových umělců posledních 10 let

6. května 2010 v 18:32 | Myškyn♫
Sum 41 na své myspace profilu informovali o tom, že se umístili v žebříčku 50 nejlepších rockových umělců posledních 10 let podle servru Billboard.com. Sum 41 se umístili na 45. příčce. Gratuluju! :)
Kliknutím na obrázek se můžete podívat na celý žebříček. Jen pro informaci na první místě se umístila skupina Linkin Park, také gratuluji.


Prosím kopíruj se zdrojem!!!

Sum 41 za necelý měsíc v Praze ?!

6. května 2010 v 17:56 | Myškyn♫
Příjemný šok připravila fanouškům punk-rocku agentura Conspiracy, která dnes na svém profilu na Facebooku potvrdila, že za necelý měsíc v Praze zahrají Sum 41. Populární kanadská kapela odehraje 2. června klubový koncert v Roxy.
Mimo průřezu starší tvorbou, kterou shrnuje třeba loňská kompilace All The Good Shit, se dají očekávat i ukázky z chystané páté desky. Přestože bližší detaily stále nejsou známy, podle kapely samotné začalo už na přelomu roku její natáčení.
Lístky na koncert budou v předprodeji od 10. května.
Cena lístků by se měla pohybovat kolem 600,-
avrrrilllka.blog.cz
Nové update tato informace je potvrzena agenturou Conspiracy!!! :) Tákže lidi 2.6 v Praze jasný ,)!

Další Evropské koncerty

6. května 2010 v 11:02 | Myškyn♫
Jak jsem vás již informovala Sum 41 budou mít 29.5.2010 další koncert v Polsku ve Varšavě, nyní k tomuto koncertu přibyly další dva evropské koncerty. Takže celkový výpis Evropských koncertů je takovýto:
27. 5. 2010 - Lisabon, Portugalsko - Rock in Rio
29. 5. 2010 - Varšava, Polsko - Ursynalia Student festival
10. 6. 2010 - Crans-près-Céligny, Švýcarsko - Caribana Festival
avrrrilllka.blog.cz
Prosím kopíruj se zdrojem!!!

Chat s Deryckem Whibleym již 8. května 2010

3. května 2010 v 17:33 | Myškyn♫
Dne 8. května 2010 se uskuteční chat s Deryckem Whibleym, zpěvákem skupiny Sum 41. Kliknutím na obrázek přejdete na stránku, kde se chat uskuteční. Stačí se jen registrovat a počkat do 8. května 22:00h našeho času pokud dobře počítám, kdyby ne tak mi napište do komentářů ,)

Kopíruj se zdrojem!!

European in your pants: We’re Back

30. dubna 2010 v 19:48 | Myškyn♫
První část European in your pants Tour skončila a Sum 41 se jak na oficiálním webu sum41.com, tak na fanwebu theresnosolution.com podělili s svými pocity.
avrrrilllka.blog.cz
Sum41.com: Naše krátké evropské turné bylo skvělým způsobem nakopnout tenhle cyklus nového alba. Vyprodané koncerty v Itálii, Německu a Lucembursku, hraní pro více jak 20 000 fanoušků v Belgii, to byl maximální opakovací kurz ve Škole Rocku. Máme teď krátkou přestávku zatímco Deryck dokončuje zpěvy na nové album. Poté zpět na European in Your Pants Part Deux a pak přímo na Vans Warped Tour. Všichni jsme naprosto nadšení ze soundu nového alba a nemůžeme se dočkat, až ho uslyšíte. Nemůžu vám prozradit mnoho detailů o novém albu, protože by mě jinak Deryck vyhodil z kapely, ale můžu vám říct, že je to větší, temnější a mnohem agresivnější než co jsme kdy předtím udělali. Rozhodně je to moje nejoblíbenější album Sum 41 a bude venku toto léto.
TNS.com: Jsme zpět doma z Evropy, kde byly velké, krásné, propocené davy fanoušků. Dáváme teď dohromady poslední maličkosti na nové album a pak všechno dáváme k mixu. Nebojím se říct. že tohle album bude "zabíjet." Za méně než měsíc budeme zpět na turné, nejspíš už do konce roku - znova Evropa, Vans Warped Tour, pak další koncerty. Nikdo z nás se příliš nedívá na televizi ani nehraje videohry, takže z turné jsou pak dlouhé noci chlastání, poslouchání rockové hudby a snahy o to, nenechat se zatknout. Nemůžu se dočkat.
Překlad sum41.cz!

European in Your Pants tour updates 3,4

25. dubna 2010 v 9:03 | Myškyn♫
avrrrilllka.blog.cz
20.4. - Vídeň - Dnes jsme si ve Vídni užili den volna. Včerejší koncert v Curychu byl hustý a fanoušci byli výborní. Po koncertě jsme si dali pár drinků na zklidnění našich nervů a přípravu na dlouhou cestu do Rakouska. Všichni jsme teď trochu nervózní z jízdy autobusem. Náš německý řidič je totiž tak starý, že používá zvětšovací čelní sklo a taky je držitelem průkazu na řízení koně s kočárem. Jinak jsme dělali obvyklé věci. Hotel jsme opusili s dobrým úmyslem prozkoumat město. Ve skutečnosti jsme po 30 minutách dostali hlad, našli nejbližší restauraci, oplili se a vrátili se na hotel. Nemůžeme se dočkat dalšího koncertu.
avrrrilllka.blog.cz
22.4. - Lucemburk - Zrovna jsme dohráli vyprodaný koncert v Německu. Opět parádní koncert, lidi byli šílení. Večer odjíždíme do Lucemburku, kde máme jeden den volna a pak hrajeme koncert 23.4. Pořád jsme ještě trochu mimo z časového posunu a spánku si tady taky zrovna moc neužijeme. No ale to je to, o čem rock and roll je. Jeden z nás měl zrovna telefonát od své matky, která nás po přečtení updatu o škodách ve studiu nazvala "debily první kategorie". Nebuďte znepokojení, debily první kategorie nás nazývají prakticky pořád.
Na originální zprávu se můžete podívat na TNS.com, překlad by sum41.cz

Live stream z Německa

23. dubna 2010 v 18:32 | Myškyn♫
cone 2
V neděli 25. dubna odehrají Sum 41 koncert v německém Duisburgu. A my budeme mít možnost tento koncert sledovat v přímém přenosu na Freecaster.tv! A pokud jste nestihli ani jeden koncert v Evropě, který Sum 41 zatím odehráli, máte ještě příležitost 29. 5. 2010 ve Varšavě (Polsko) na festivalu  Ursynalia Student.
Update: Tento live stream z Německa můžete sledovat i na oficiálních stránkách Sum 41 ZDE! :)
Kopíruj se zdrojem!

Vans Warped Tour Kick Off

23. dubna 2010 v 11:20 | Myškyn♫
avrrrilllka.blog.cz
Na Vans Warped Tour párty v Key klubu v Hollywodu účinkovalo spoustu kapel a slavných hvězd s kterými udělala rozhovor Jeantte Nguyen.
Zpěvák Kelly Ogden a kytarista Luis Cabezas se v tomto rozhovoru zmínili i o Sum 41. Oba souhlasí, že Sum 41 jsou jejich nejoblíbenější VWT kapelou. " Šli jsme do AP strany na SXSW a Sum 41 byla nejlepší živá kapela, jakou jsem kdy viděl," usmívá se Cabezas.
Na této akci se například objevila skupina The Pretty Reckles, která má úžasný singl Make Me Wanna Die. ZDE odkaz na písničku. Další kapely Death Punch, Beacher to Madhouse a spousta dalších
Kopíruj prosím se zdrojem!!!

European In Your Pants tour update

20. dubna 2010 v 12:15 | Myškyn♫
Mám tu pro vás již dva updaty, ale v písemné podobě z evropské tour, které Sum 41 zveřejnují prostředníctvím fanwebu Theresnosolution.com.
avrrrilllka.blog.cz
15.4. - Milán - Dnes se chystáme do Milána. Jestli toto čtete a chystáte se na některý evropský koncert, tak vám gratuluju. Za prvé vám gratuluju, že umíte 2 jazyky a můžete si přečíst tyhlety mé anglické kecy a za druhé vám gratuluju, že máte dobrý vkus. Jsme rádi, že jsme zpátky na turné. Podle všeho jsme nedávno nacvičovali nějaké nové songy. Chlast ale může za to, že si je už nepamatuju.
18.4. - Curych - Právě budeme hrát v Curychu. Jsme už přeplnění ze skvělé čokolády, sýru a samozřejmě chlastu, ale jsme připravení hrát. Zdá se, že tu je skvělé publikum. Dnes v noci trochu měníme náš setlist. Naše evropská cesta je zatím docela chaotická. Zrušili nám pár letů a tak jsem skončili ve vlaku bez jízdenek. Doposud nás nesnášejí italští fotbalisté, posádka našeho letadla a italská pekárna. Je ale možné, že nás nesnášeli už dříve.
Překlad by sum41.cz!

Twitter+nové informace

16. dubna 2010 v 15:04 | Myškyn♫
Sum 41 dali na svoje oficiální stránky novou zprávu, kterou jsem přeložila a můžete si jí pod článkem přečíct ,) Jinak také se na twitteru objevila fotka z letiště.
avrrrilllka.blog.cz

Deryckovo nové tetování

16. dubna 2010 v 11:35 | Myškyn♫
Na jedné z paparazzi fotek je vidět nové tetování, které si nechal udělat Deryck společně s Avril. Je to malá hvězda na pravé ruce. TADY se můžete podívat na fotky ze dne, kdy si Avril a Deryck zašli společně do tetovacího studia.
avrrrilllka.blog.cz
Prosím kopíruj jedině se zdrojem!!!

Sum 41 míří do Evropy

15. dubna 2010 v 17:55 | Myškyn♫
avrrrilllka.blog.cz
Díky twitteru jsem se dozvěděla, že dnes Sum 41 odlétají do Evropy. Sám Stevo na twitter napsal : "Jen co se probudím letím do Evropy."
Sum 41 odehrají první koncert 17.4 v Miláně (Itálie), poté bude následovat 18.4 Zurich (Švýcarsko), 20.4 Vídeň (Rakousko), 21.4 Mnichov (Německo), 23.4 Esch/Alzzete (Lucembursko), 24.4 Brusel (Belgie), 25.4 Duisburg (Německo). Po těchto koncertech se vrací zpět domů. Ale koncerty nekončí, kde všude ještě Sum 41 budou koncertovat se můžete podívat TADY ,)

Prosím kopíruj se zdrojem!!

Derickův hlas ve videu "Wawin´Flag" není jeho hlas!

1. dubna 2010 v 10:00 | Myškyn♫
avrrrilllka.blog.cz
Deryck Whibley frontman skupiny Sum 41 podpořil dobrou věc mladých umělců na Haiti. Této charitativní akce se zúčastnilo 50 hudebníků mezi nimi byli například Sam Roberts, Jakub Hoggard, Avril Lavigne, Justin Bieber a spousta dalších.... Problém je, že hlas ve videu není Deryckův. " Když jsem viděl video,  kde použili jiný hlas a mě nechali zpívat" směje se Deryck. " Ukazují mou tvář s nějakým jiným hlasem, trochu mě to sere, protože to nezní ani trochu jako já. Whibley, který dokončuje momentálně nové CD se svou kapelou Sum 41 o své účasti nepřemýšlel dvakrát. Píseň byla natočena v průběhu olympijských her. Deryck letěl zvlášť pro tento projekt. Přistál ráno a hned šel do nahrávacího studia. Nasledoval samotný zpěv a potom skupinový zpěv "Tak to bylo" říká. Bylo to docela snadné. "Snažím se, aby se můj hlas vrátil zpět do videa."  " Dostal jsem o tom tolik telefonátů. Mnoho fanoušků o tom mluví na našich oficiálních stránkách. Je to f*cking ne já. Nechci zní jak "to". Lidé se ptají " Proč má Deryck takovýhle hlas?" Hodně fanoušků na našich stránkách si říká " Nové album bude zní taky tak ? Nelíbí se mi jak Deryck zpívá (ve videu Wawin´Flag)"
"Ujišťuju vás, že nové CD Sum 41 nebude R/B." směje se.
A co se momentálně děje s členy Sum 41 ? Stevo pracuje na režii videoklipů s Rockhard Films. Cone pracuje s Todd Morse z H2O a na druhém albu pro jeho vedlejší projekt M.D Operation a Deryck dokončuje se svou ex-manželkou Avril Lavigne její další album.

Kopíruj prosím se zdrojem!
 
 

Reklama