Novinky

Sum 41 pomáhají

21. května 2011 v 11:51 | Myškyn
Sum 41 pomáhají Japonsku. Podepsanou akustickou kytaru, kterou můžete vidět níže na fotce, věnují na charitativní aukci. Získaný výtěžek půjde na podporu Japonska, které se zpamatovává z nedávných zemětřeseních. Určitě jste všichni tuto zprávu o Japonsku zaregistrovali. A ve čtvrtek, kdy Sum 41 odehráli koncert v japonském městě Sendai byl vůbec první koncert od ničivých zemětřeseních v Japonsku.
Kytara je značky Fender a Deryck jí používal během posledního turné. Aukce startuje 23. května.

Second single from the album "Screaming Bloody Murder"

12. května 2011 v 16:55 | Myškyn
Podle webu alterthepress.com by druhý singl z nového alba Screaming Bloody Murder měl vyjít 18. května a měl by to být singl "Baby You Don't Wanna Know". Zatím však tato informace nebyla potvrzena samotnými Sum 41.

Steve se stal tátou

29. dubna 2011 v 17:27 | Myškyn
Já tomu nemůžu ani uvěřit! Ale je to tak Stevo se stal tátou. Jeho manželce Jessy, kterou si vzal před třemi lety v listopadu 2008 se narodil první potomek. Na twitteru o tom informoval Brian Diaz kytarový technik Sum 41. Zatím se neví jestli je to holčička nebo kluk, ale tak snad se Stevo brzy pochlubí :)
Sám Stevo na twitter napsal "Thanks for all the congratulations - proof I am not a virgin!" (Děkuji za všechny vaše gratulace - důkaz, že nejsem panic!)
Já osobně jim moc gratuluju!!! :)

Další recenze na nové album Screaming Bloody Murder

13. dubna 2011 v 16:19 | Myškyn
Dále tu pro vás mám další recenze z českých webů.
Nejlépe obstáli Sum 41 se svým novým albem na webu ipunk.cz, kde album dostalo hodnocení 10/10!
Následuje recenze z webu musicserver.cz, kde recenzi nazvali "Variace na něžné krveprolití" a zde dostalo album 7/10. Na webu kidsandheroes.com dostalo album hodnocení 6/10 a pro připomenutí znova přidávám odkaz na recenzi na webu t-musi.cz , kde článek s recenzí nazvali "Sum 41 se snaží ´vražedně´ přitvrdit". A jaký názor na nové album "Screaming Bloody Murder" máte Vy ? :) Pište do komentářů ;)
Můj názor na album: Já osobně naprosto souhlasím s recenzí na webu ipunk.cz, kde jsou z toho odvařený stejně jako já! :D Mě se to album 100% líbí. Nevadí mi ani to střídání rychlého tempa s pomalým, právě to se mi na tom strašně líbí! A kdybych měla vybrat písničky, které se mi zatím nejvíce líbí, tak bych vybrala Reason To Believe (myslím, že to úžasný start na albu .. prostě průřez vším co na albu můžete slyšet), dále pilotní singl Screaming Bloody Murder, Scumfuk, Jessica Kill, Crash a We´re the Same. No prostě já jsem z toho alba opravdu nadšená!

Sum 41: Songs for Japan

1. dubna 2011 v 20:15 | Myškyn
Prostřednictvím tohoto videa, které Sum 41 natočili, zdraví Japonsko, které postihla tragédie. Říkají, že jim to je líto a že se těší, až se do Japonská v květnu vrátí se svojí tour k novému albu. Stevo dodáva, že Japonsko milují :)

"Screaming Bloody Murder" - booklet scans

29. března 2011 v 21:56 | Myškyn
Dnes 29.3 vyšlo oficiálně nové album Sum 41 s názvem Screaming Bloody Murder. Zdarma si ho můžete poslechnout na oficiálních stránkách sum41.com. Já tu pro vás mám scany z bookletu, které se nedávno objevily :)

Album info

25. března 2011 v 18:17 | Myškyn
Tak další novinkou je, že na oficiálních stránkách Sum 41 si už můžete poslechnou celé album, ale bohužel jsou v tracklistu uvedené opět špatné návzy. (Update 27.3 názvy na ofic. stránce opraveny!) Nahrávací společnost Island Records v tom má trošku bordel. Takže tu pro jistotu dávám znova oficiální tracklist alba. Jelikož už se na internetu objevily fotky bookletu, tak je to jisté :)
Tracklist je tedy následující:
1. Reason To Believe
2. Screaming Bloody Murder
3. Skumfuk
4. Time For You To Go
5. Jessica Kill
6. What Am I To Say
*A Dark Road Out of Hell
7. Holy Image Of Lies *
8. Sick of Everyone *
9. Happiness Machine *
10. Crash
11. Blood In My Eyes
12. Baby You Don´t Wanna Know
13. Back Where I Belong
14. Exit song

Za fotku bookletu děkuji sum41br.webnode.pt

Sum 41 - Screaming Bloody Murder (Promotion)

25. března 2011 v 18:03 | Myškyn
Na stránce amazon.de se objevilo promo video k novému albu Screaming Bloody Murder, které vychází již za necelé čtyři dny! :) Ve videu je rozhovor plus ukázky z videa, které Sum 41 sestříhali z koncertů a použili pro pilotní singl SBM.
Ve videu se mluví o koncertech a také Deryck mluví o 12ti minutovém songu, který nese název "A Dark Road Out Of Hell" tento song je spojený ze tří písniček Holy Image Of Lies, Sick of Everyone a Happiness Machine. Dále se můžete ve videu dozvědět, jak dlouho Deryckovi trvalo napsat song atd. ... určitě se podívejte.

Video

Sum 41′s Deryck Whibley on the Layne Mitchell Show

23. března 2011 v 21:41 | Myškyn
Nové album Sum 41, Screaming Bloody Murder vyjde na konci měsíce. Front-man kapely Deryck Whibley po telefonu odpovídal na otázky do show Layne Mitchell. Deryck mluví o albu, o turné a také o spolupráci s ex-manželkou Avril Lavigne na jejím albu.

Rozhovor najdete - zde

A ještě taková menší informace. Po včerejším vypuštění nového alba v Japonsku, se album vyšplhalo na japonském ITunes na 2. místo mezi Top Albums! :)

"Screaming Bloody Murder" pre-order

23. března 2011 v 17:15 | Myškyn
Nové album vyjde u nás co nevidět a už si ho také můžete poslechnout celé na internetu, protože včera vyšlo v Japonsku. Odkaz sem, ale dávat nebudu, kdo hledá najde :) Místo toho vám se přidám nějaké odkazy, kde si můžete album před-objednat/objednat.

Na webu great-store.cz mají album již skladem a můžete si ho objednat za 339 ,-
Na webu popron.cz album budou mít do týdne na skladě a objednat ho můžete za 329,-

Samozřejmě stránek je více, vybrala jsem ty, které by se vám cenově mohly zamlouvat.

Sum 41 ve svém zboží (tady) nově nabízejí album, nebo album + tričko s nápisem Screaming Bloody Murder.
Kopítuj se zdrojem!
Avatar by sum41.er.cz

"Screaming Bloody Murder" - Preview 5 songs

22. března 2011 v 17:26 | Myškyn
Na internet se již dostalo pět songů z nového alba Screaming Bloody Murder. Pokud si chcete písničky poslechnout, najdete jetady, jediné co musíte udělat je, že se na stránce musíte zaregistrovat, ale trvá to jen chvilku a je to bezplatné. Pokud se vám nechce na stránce registrovat, stoprocentně najede písničky i na youtube, ale odkazy sem dávat nebudu. Do komentářů prosím také odkazy na stažení atd. nedávejte ,) Album vychází 29.3. a myslím si, že pokud se vám písničky, které jsou již zveřejněné líbí, tak si album 100% kupte! :) Říkáte si proč, když si můžu album stáhnout (nelegálně) ... myslím, že by teda bylo fajn si i přečíst tento článek na webu ipunk.cz

Kopíruj prosím se zdrojem!
Avatary by sum41.er.cz

Happy Birthday Deryck!!

21. března 2011 v 7:09 | Myškyn
Deryck Whibley dnes oslaví své 31. narozeniny. Já bych mu tímto článkem chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví (toho především) a dále mnoho úspěchů v tom co dělá! :)

Generals' Di Salvo gives big shout out to favourite band

20. března 2011 v 15:39 | Myškyn
Oshawa: Za posledních 10 let nebo tak, je jasné kdo patří mezi velké fanoušky Sum 41, je to současný brankář Peter Di Salvo, který hraje hokej za Oshawa Generals. Říkáte si kde jde důkaz ?
Di Salvo (20) z Oakville, jeho helmu zdobí obrázky ze čtyř alb skupiny, spolu s obrázky členů, dva na každé straně.
"Na jedné straně je zpěvák a baskytarista, na druhé straně je bubeník a kytarista," řekl Di Salvo nedávno po hře. "Mám na logo na bradě z jednoho jejich trička a dvě věci na bradě vedle loga ze dvou jejich alb, Chuck a Does This Looked Infected?. Kolem okrajů mám hvězdy z prvních dvou alb, Half Hour of Power a All Killer No Filler."
Di Salvo uvedl, že o kapelu se začal zajímat, když mu bylo kolem 10 let. Začal poslouchat skupinu a stal se jimi posedlý a právě letos v létě měl možnost, je vidět živě na Warped Tour. Di Salvo stál v přední řadě.
Di Salvo říká, že se s kapelou setkal asi před osmi lety a rád by se s nimi setkal znovu.


Vlastní překlad, kopíruj se zdrojem!

"Screaming Bloody Murder" - Preview of songs

18. března 2011 v 17:08 | Myškyn
Mám tu pro vás velkou/malou novinku .. to už posuďte vy. Na stránkách exlibris.ch se objevily 30-ti sekundové ukázky ke všem písním.


(Na stránce stačí najet trošku dolů a kliknout na "tracks" a objeví se vám ukázky.)
Já jsem si zatím ukázky neposlechla, ale klidně do komentářů pište, jak se vám ukázky líbí :)

Avatar by sum41.er.cz

Vote for Sum 41 - Musical March Madness

17. března 2011 v 22:22 | Myškyn
MTV pořádá druhý ročník Musical March Madness. MTV vybrala 64 největších rockových jmen, rozdělila je do čtyř oblastí a staví je proti sobě. Do takového "duelu" se dostali i Sum 41, tak je podpořte a hlasujte právě pro ně! :)
Stačí kliknout na odkaz ↓ a můžete hlasovat!

Vote for Sum 41!

Sum 41 stojí v duelu proti kapele Arcade Fire. Hlasovat můžete jednou denně.
Kopíruj se zdrojem!

"Screaming Bloody Murder" - official tracklist

12. března 2011 v 22:32 | Myškyn
Nějaký pátek zpět jsem zde zvěřejňovala tracklist k novému albu, který měl být už oficiální, ale bohužel se jednalo o pracovní názvy. Tentokrát pro vás mám snad už konečný oficiální tracklist k novému albu. Sum 41 na svých stránkách zveřejnili článek s odkazy, kde si můžete už CD předobjednat. Článek najdete zde.


 1. Reason To Believe
 2. Screaming Bloody Murder
 3. Skumfuk
 4. Time For You To Go
 5. Jessica Kill
 6. What Am I To Say
 7. Holy Image Of Lies
 8. Sick Of Everyone
 9. Happiness Machine
 10. Crash
 11. Blood In My Eyes
 12. Baby You Don´t Wanna Know
 13. Back Where I Belong
 14. Exit Song
Jen takové schrnutí: album vychází 29. března 2011, nahrávací společnost Island Records.

Sum 41 on Jimmy Kimmel show

12. března 2011 v 16:44 | Myškyn
Mám tu pro vás první potvrzenou akci k propagaci nového alba Screaming Bloody Murder.


Sum 41 se objeví 31. března 2011 7:00pm v show Jimmy Kimmel v Los Angeles. Zatím se neví jaké songy Sums v tomto pořadu zahrají.

Deryck Whibley being hospitalized with severe pneumonia.

3. března 2011 v 7:01 | Myškyn
Mám tu zprávu od Sum 41 ... informují nás, jak je na tom Deryck, který má zápal plic a nyní se nachází v nemocnici v Sydney. Museli proto také zrušit několik vystoupení v Sydney.

S politovám všem musíme oznámit, že jsme museli zrušit několik koncertů kvůli Deryckovi, který je hospitalizován s těžkým zápalem plic. Deryck je v současné době léčen v nemocnici v Sydney. Lékaři zdělují, že jsou schopni porazit zápal plic a Deryck zůstane zatím v Sydney, dokud se neuzdraví.
Jakmile se Deryck uzdraví, kapela se vrátí zpět do fáze plnění Screaming Bloody Murder world tour s obvyklou vysokou energií.
(Tuto fotku Sums přidali k oznámení)
Myslím, že budu mluvit za nás za všechny, když řeknu, že Deryckovi přeju ať se z toho co nejdříve dostane a je zase plný energie! :)

Exclusive Stream: Sum 41’s “Blood In My Eyes”

28. února 2011 v 17:48 | Myškyn
Díky stránce altpress.com tu pro vás mám záznam singlu "Blood In My Eyes" z nového alba Screaming Bloody Murder, které vyjde 29. března a také další zbrusu novou fotku k photoshootu SBM! :)
Můj názor na písničku: Mně osobně se to 100% líbí! Je úžasné jak se ten rytmus rychle střídá ... dokonalost!!! :)

Poslechni si "Blood In My Eyes"


+

Nová fotka k photoshootu SBM, celý shoot najdete zde.
O tomto shootu, který se nafotil na poušti nás Sum 41 již informovali dříve a to v update z Warped Tour, které najdete zde.

Kopíruj prosím se zdrojem!

Sum 41 on Rock for People 2011

26. února 2011 v 22:40 | Myškyn
Mám pro vás naprosto úžasnou zprávu! Sum 41 se objeví letos i v České Republice a ta na festivalu Rock for People, který se koná 2. - 5. července 2011!!!


Článek z webu rockforpeople.cz v celém článku!

 
 

Reklama