Novinky

Sum 41 opět zavítají do ČR

25. června 2012 v 18:36 | Myškyn
Někteří z vás tuto informaci již zaregistrovali a pro ty kteří ještě ne tu mám skvělou zprávu! Sum 41 v rámci Evropské Tour 2012 zavítají po roce opět do České republiky. Sum 41 projevili přání si opět zahrát v Lucerna Music baru a tak je 9. sprna 2012 můžeme očekávat! Speciálními hosty budou britští TEMPLETON PEK. Vstupenky jsou už již v prodeji buďto přímo v Lucerna Music baru nebo na strákách tickeportal.cz nebo tickepro.cz za 599,-.
Dnes se objevil ke koncertu i tento skvělý plakát! :)

Happy Birthday!

21. března 2012 v 14:56 | Myškyn
Dnes 21. 3. 2012 slaví Deryck Whibley frontman skupiny Sum 41 své 32. narozeniny! Tímto článkem bych mu chtěla popřát všechno nejlepší, hodně štěstí, hlavně zdraví a spoustu dalších úspěchů s kapelou!Dále bych chtěla k tomuto článku připojit informaci pro ty, kteří si jí možná nevšimli na stránkách sum41.cz, že Sum 41 natáčejí nebo-li natáčeli video k písni "Blood In My Eyes". Nyní už se video zpracovává a vypadá to, že již brzy ho všichni budeme moci vidět. Režisérem videoklipu je Michael Maxxis, který režíroval např. klipy Billy Talent k písním Saint Veronika, Diamond on a Landmine nebo video The Good Life kapely Three Days Grace. Natáčení probíhalo na poušti. Myslím, že se máme na co těšit!
A nakonec se omlouvám, že blog neaktualizuji tak často, ale nemám na to v poslední době moc času. Říkat Vám, že se to změní nebudu, protože se to asi nezmění. Možná až o prázdninách, takže prosím mějte trpělivost ;) Snažím se najít si čas a přidat sem nějaké novinky.

Předávání cen Grammy již dnes!

12. února 2012 v 12:58 | Myškyn
Jak jsem vás v tomto článku informovala Sum 41 byli nominování na cenu Grammy v kategeroii "Best Hard Rock/Metal Performance". V této kategorii byli nominováni i Dream Theater, Foo Fighters, Mastodon a Megadeth. O tom kdo cenu získá se rozhodne již dnes. Pokud chcete sledovat přímý přenos a vědět, kdo si cenu odnese, tak jej můžete sledovat na ČT2 ve 2:00 ráno.
Sum 41 na svém twitteru zveřejnili před 9 hodinami tuto zprávu: "Whole band has now arrived in Los Angeles. Ready for the Grammys tomorrow." Takže je jasné, že se kluci předání cen Grammy zúčastní.

Sum 41 ruší znovu koncerty

26. ledna 2012 v 18:44 | Myškyn
Je tu další nemilá zpráva. Sum 41 musí zrušit své koncerty (podle zprávy na www.sum41.com, které mají naplánované na únor. Konkrétně se jedná o Kerang! tour, která se skládá z 11 koncertů po Velké Británii a Irsku. Derycka stále trápí jeho zraněná záda.

"Cítím se opravdu špatně, že tím zklamu naše fanoušky" říká Deryck. "Zranil jsem si záda a doktoři říkají, že jsem mohl skončit i na invalidním vozíku. Tak moc jsem chtěl tohle turné jet, ale musím se smířit s realitou a prvně muslím poslechnout někoho jiného než sám sebe. Jsme z toho všichni opravdu smutní ... s fanoušky z Velké Británie máme opravdu skvělý vztah. Opravdu jsme se na tohle turné těšili."

Myslím, že budu mluvit za spoustu z vás, když řeknu, že Deryckovi přeju ať se dá co nejdříve dohromady a má od těchto problémů už pokoj! :)

Informace jsem čerpala ze stránky www.sum41.cz ;)

Sum 41 mají nominaci na Grammy 2012

1. prosince 2011 v 10:41 | Myškyn
Sum 41 získali nominaci na ceny hudební akademie Grammy 2012 a to v kategorii "Nejlepší hardrockové/metalové vystoupení" s písní "Blood In My Eyes"!
Jestli svou nominaci dokáží proměnit v trofej se dozvíme 12. února 2012, kdy se ceny budou předávat.

Sum 41 v plné síle již v únoru 2012

10. října 2011 v 17:22 | Myškyn
Sum 41 na svých oficiálních stránkách potvrdili první koncerty pro rok 2012. Společně s kapelou New Found Glory budou headlinery na Kerrang! Tour, která proběhne 5. a 17. února 2012 v deseti městech Velké Británie. Níže se můžete podívat, kde všude se Sum 41 objeví.

5. 2. 2012 - Dublin, Ireland (Dublin Academy)
7. 2. - Southampton, UK (Guildhall)
8. 2. - Norwich, UK (University of East Anglia)
10. 2. - Bristol, UK (O2 Academy Bristol)
11. 2. - Cardiff, England (Uni Great Hall)
12. 2. - Newcastle, UK (O2 Academy)
13. 2. - Glasgow, UK (O2 ABC)
15. 2. - Manchester, UK (Manchester Academy)
16. 2. - Birmingham, UK (O2 Academy)
17. 2. - London, UK (Roundhouse)

Sum 41 Postcard Contest

23. září 2011 v 14:21 | Myškyn
Stránka fansiteconnection.webs.com odstartovala další soutěž! Mám tu pro vás překlad informací týkajících se soutěže ;)

POPIS
"Pozor Skumfuks! Vzhledem k tomu, že Sum 41 nejsou schopni dokončit světové turné, tak proč nepřivést turné k nim? Chceme aby jste vytvořili tématickou pohlednici, která reprezentuje vaši zemi, stát nebo město. Pohlednice, která se bude líbit členům Sum 41 nejvíce a která bude reprezentovat vaši lokaci nejkreativnějším a smyslplným způsobem vyhraje!"

POKYNY
Návrh pohlednice musí obsahovat:
1. Alespoň jeden obrázek, který reprezentuje vaší zemi, stát nebo město. (Může se jednat o místa, historické území, krajina atd. musíte být kreativní!)
2. Název země, státu nebo města.
3. Obrázek skupiny ( mohou to být fotky z koncertů nebo z photoshoopu)
4. Název písně Sum 41 nebo část textu
* pohlednici můžete navrhnout na počítači nebo nakreslit
* maximální velikost obrázku 600x400 pixelů
* uzávěrka přihlášek do 12. října 2011

Jaké ceny výherce obdrží, a náhled jak by měla pohlednice asi tak nějak vypadat najdete TADY.

Já osobně už jsem svůj návrh pohlednice do soutěže poslala, takže neváhajte a posílejte i vy. Za zkoušku to určitě stojí ;)

Happy Birthday Cone!

3. září 2011 v 0:01 | Myškyn
Dnes 3. září 2011 slaví Cone své 31. narozeniny! Tímto článkem bych mu chtěla popřát všechno nejlepší, ať se mu daří ve všem co dělá :) Přikládám fotku, kterou jsem vyfotila pro tuto stránku, která tvoří video pro Conea k jeho narozeninám. A když už tu fotku mám, tak proč jí nedat i sem. Video TADY.

SUM 41: A MESSAGE TO ALL OUR FANS

31. srpna 2011 v 15:50 | Myškyn
Sum 41 na své oficiální stránce zveřejnili tuto zprávu o zručení následujících koncertů k SBM Tour.

Sum 41 se rozhodli na neurčitou dobu odložit všechny následující koncerty jejich Screaming Bloody Murder tour z důvodu zdravotního stavu Derycka Whibleyho, který se v současně době léčí. Za účelem se plně uzdravit, je Deryck na příkaz doktora nunec podstoupi regabilitační program a do konce roku 2011 odpočívat. To způsobí nezbytné zrušení všech nadcházejících koncertů začínajících 4. září v Jižní Americe až po 18. října, kdy mělo turné končit v Asii.

"Všichni jsme opravdu zničení, že naše nejlepší turné musí být přerušeno," uvádí bubeník Stevo Jocz. Naše kapela žije pro to, aby byla na pódiu a hrála před našimi fanoušky. Nikdy jsme nechtěli nikoho zklamat, ale nejdůležitější věcí je teď Deryckovo uzdravení, abychom příští rok mohli opět pokračovat. Na přeložení těchto koncertů pracujeme jak nejrychleji to jde."

Pod perexem se můžete podívat jaké koncerty byly zrušeny // Zprávu v originálním znění najdete ZDE.

Sum 41 ruší koncerty na Warped Tour 2011

16. srpna 2011 v 16:45 | Myškyn
Sum 41 museli opět zrušit některé následující koncerty na Warped Tour. Důvod? Derycka opět trápí potíže se zády. Deryck má záda zraněná už potřetí. Když se zranil poprvé 2007, tak si vyhřezlou ploténku léčil 3 měsíce. Podruhé se zranění obnovilo, když byl Deryck v srpnu 2010 napaden v Japnském baru neznámými útočníky .. to se moc dlouho neléčil. A teď se zranění ozvalo znova. Tak doufám, že teď to pořádně vyléčí! Myslím, že fanoušci pár koncertů jistě "oželí", když Sums jedou koncerty v poslední době non-stop.

T-music.cz interview with Sum 41

2. srpna 2011 v 19:56 | Myškyn
Na stránkách T-music.cz se objevilo video s rozhovorem s Conem a Tomem, také jsou ve videu záběry přímo z koncertu.
Kluci mluví o novém albu, o koncertování a tak dále, určitě se na video podívejte :)

Don´t Try This At Home

1. srpna 2011 v 19:25 | Myškyn
Včera Sum 41 oslavili 15. let od založení kapely. A jak také slíbili, tak nyní na oficiálních stránkách sum41.com po přihlášení, můžete vidět dokument, který se týká nahrávání celého alba "Screaming Bloody Murder". Dokument má skoro necelou hodinu.
Přeji příjemnou podívanou ;)

Happy Birthday Stevo!

23. července 2011 v 0:01 | Myškyn
Stevo Jocz (bubeník kapely Sum 41) slaví dnes 23. července své 30. narozeniny! A já bych mu prostřednictvím tohoto blogu chtěla popřát všechno nejlepší!! :) Doufám, že to hezky oslaví se svou rodinou a se svými přáteli.
Přikládám video, které vymysleli a vytvořili fanoušci z Venezueli a Peru k 30. narozeninám Steva. I já jsem do tohoto videa přispěla přáním pro Steva :)

Sum 41 ve VIP zprávách na Primě

8. července 2011 v 11:26 | Myškyn
Ve včerejších VIP zprávách na Primě se objevila reportáž o Sum 41 na Rock for People, a také krátký rozhovor s Conem :)
Kliknutím na obrázek přejdete do videoarchivu, kde můžete video zhlédnout ... reportáž o Sum 41 začíná od 2:15.


Za tuto informaci děkuji Áně ;)
Kopíruj se zdrojem!!!

Cone interview for Sum 41 Bandaids

29. června 2011 v 18:51 | Myškyn
Mám tu pro vás přeloženou část rozhovoru, který poskytl Cone pro webovou stránku sum41.bandaiders.com.
1. Co si myslíš o novém albu?
Cone: Jsme na nové album velmi hrdí. To album jsme všichni chtěli udělat a je to opravdu zábava hrát nové písničky také živě, což je vždycky dobré.
2. Ve srovnání s předchozím albem, si měl větší roli v tvůrčím rozvoji při nahrávání "Screaming Bloody Murder"?
Cone: Vždycky jsem dělal všechny basové části na všech albech, pokud Deryck napsal něco konkrétního pro určitou část. Dělat basové části pro toto album bylo velmi zábavné, protože v písních je spousta děje.
3. Kdy můžeme očekávat další singl?
Cone: "Baby" (Baby You Don´t Wanna Know) byl už v několika zemích vydán, jako druhý singl. Právě bychom měli začít natáčet video pro tuto píseň. (Moje poznámka: Sum 41 dnes na svém FB profilu oznámili, že opravdu video před týdnem v Německu natočili, a že ho uvidíme již brzy! - Sum 41:"We shot a video for "Baby You Don't Wanna Know" last week in Germany. Will be out for your viewing pleasure very very soon.")
4. Jak se váš vztah mezi Deryckem, Stevem a tebou po všech těch letech dohromady vyvinul/změnil ?Cone: Myslím, že jsem stále dobří přátelé. Stále mezi sebou hovoříme na turné a nejen o věcech, které se týkají kapely, ale také o jiných věcech. Prostě normální přátelské věci, nevidím žádné změny.
5. Budete hrát na dalším turné všechny nové písně ?
Cone: Ano, pracujeme na hodně nových písní.
6. Stalo se něco divného, nezapomenutelného na posledním turné ?
Cone: Něco nezapometulného pro mě se stalo, jedl jsem kravský jazyk. Bylo to výborné!

Topfest 2011 se dvěmi hlavními pódii!

28. června 2011 v 17:24 | Myškyn
Hudební festavil TOPFEST, který otevře festivalové léto na Slovensku už tento pátek připravil kromě množství kvalitních koncertních vystoupení a skvělého programu i jedno v těchto končinách doslova raritní překvapení. Hlavní pódium nebude jedno, ale budou rovnou dvě pódia, která budou stát vedle sebe. Topfest stage a Stage Topfest to budou tento rok v areálu při Novom Meste nad Váhom dvě úplně rovnocenná hlavní pódia vedle sebe, mezi kterými bude obrovská LED obrazovka s rozměry 12x4m. Organizátoři si od této novinky slibují zkrácení prostojů na hlavním pódiu typických pro všechny festivaly, po skončení jednoho koncertu se dav lidí jednoduše přesune o pár metrů vedle, kde už o několik minut začně další koncert jejich oblíbené kapely...

Více informací najdete zde <-
zdroj: topfest.sk

Matt Whibley Farewell Card

28. června 2011 v 16:23 | Myškyn
Tato karta slouží, jako poděkování Mattovi (bratranec Derycka) za všechno co udělal pro kapelu, protože až skončí letní turné Matt odejde od kapely a půjde studovat vysokou školu. Na kartě je spousta podpisů od fanoušků, jak se tam dostali ? Fanoušci měli možnost svůj podpis poslat pomocí e-meilu, já sem bohužel tuto informaci nějak nezaragistrovala, a tak se omlouvám, že ste tuto informaci zde na blogu nemohli vidět. No mám tu pro vás několik fotek, jak karta vypadá ;)

Rock For People 2011 - program

20. června 2011 v 21:51 | Myškyn
Na "facebookovém" profilu festivalu Rock For People se včera objevil dlouho očekávaný program. Sum 41 se tedy na festivalu objeví v neděli 3. 7. 2011 od 20:05 do 21:00 na T-music stage, po nich zahrají ještě Paramore a Bullet For My Valentine. Ale Paramore nastoupí až ve 22:05, takže je možné, že si Sum 41 své vystoupení třeba i prodlouží ;) Tento program je na 95% jistý, možná proběhnou ještě nějaké změny hlavně co se týče času, ale nebudou nijak velké. Více na "facebookových" stránkách Rock For People.
Kopíruj prosím se zdrojem!

TOPFEST - Už máme program!

10. června 2011 v 7:10 | Myškyn
Slovenský hudební festival TOPFEST, který se koná 1. a 2. července v Novém Městě nad Váhom, a na kterém se ukáží i Sum 41, včera zveřejnil dlouho očekávaný program. Sum 41 vystoupí v sobotu večer ve 22:10. Po nich ještě zahraje od 23:30 česká skupina Kabát. Sum 41 by tedy měli hrát přibližně hodinu. Celý program si můžete prohlédnout ZDE.


Sum 41 and Japan!

28. května 2011 v 19:42 | Myškyn
Sum 41: "Dokončili jsme naše turné po Japonsku s 2 vyprodanými koncerty v Tokyu. Bylo to poprvé co jsme hráli nové písničky ze Screaming Bloody Murder. Party on!"
Ale tím turné nekončí! Sum 41 4. června zahrají v Americe, a potom odcestují do Evropy, kde oderají koncert/y ve Švédsku, Německu a v červenci se podívají i do České republiky a na Slovensko! Takže se máme na co těšit :)
Původní zpráva od Sum 41: "We finished our Japanese tour with 2 sold out shows in Tokyo. It was rad playing new Screaming Bloody Murder shows for the first time! Party on!
* The Sums"
 
 

Reklama