Článek s časopisu PRESTIGE

21. prosince 2008 v 10:26 | myškyn
Zpěvačka, herečka, designérka, podnikatelka - a nyní modelování pro prestiž HONG KONG jako porcelánové panenky v couture - není žádný konec Avril Lavigne její talent? MAX CHIPCHASE chaty s 24-YEAR-OLD, který se zdá být s ohledem na světě

Budova obchodního impéria od začátku vypadá jako celoživotní závazek. To by měl být recept pro sebe-oběti, dlouhý, namáhavé hodiny strávené v boardrooms a neustálý stres.

Ne pro Avril Lavigne. Na právě 24 letou, kanadskou pop senzaci je již zpěváčkou, písničkářkou, herečkou a módní návrhářkou, a dokonce se umístila na sedmém nejmocnějších v Hollywoodu kanadský časopis Business. Byl to hvězdný vzestup. Signalizační od městečka Napanee, Ontario, Avril Lavigne začala její kariéra zpívá v raném věku. Byla podepsána Arista záznamy na výlet do New Yorku ve věku 16 let. O osm let později, ona byla dobyta grafy a turné po světě, s číslem tři-jedna alba pod ní pás, z nichž první, 2002 z Let Go, byla certifikována platina více než šestkrát. V souhrnu má prodáno více než 30 milionů alb a měl šest-číslo jedna dvouhra.

Její oblečení a doplňky line, Abbey Dawn, které ona sama navrhla, byla zahájena v letošním roce ve Spojených státech. Jako kdyby toho nebylo málo, tak to asi k zahájení své vlastní vůně.

Avril Lavigne také provedla několika útoky do filmového průmyslu se ze kamej série vystoupení, včetně jednoho v kriticky uznávána Fast Food národa. Nejvíce nedávno, ona oblíbená v hejnu s Richard Gere, a dokonce půjčil její hlas na celovečerní animovaný Over the Hedge po boku Bruce Willis, Nick Nolte a Steve Carell.

Ona je také silně angažovala v charitativní práce, půjčování jí hudbu k podpoře a způsobí, že patří Amnesty International a její Make some noise kampaň, YouthAids, Organizace spojených národů 'Hudba Clearing Minefields aukce, US Campaign Barmě, Make-A-přání nadace a Dítě války. Byla dokonce udělena osvědčení o čest do Číny Asociace sociálních pracovníků, pro její příspěvek k obětem zemětřesení v S'-čchuan, během své nedávné cesty po Číně.

V roce 2005 se oženila Avril Lavigne s Deryck Whibley, vedoucí zpěvák a kytarista z punkové kapely Sum 41, a v současné době žije v Los Angeles, kde jí doprovází po jejím asijském turné. Vysoce pěnivý jednou ona s odletem z ní ostych, že obsahuje některé pohledy na tvůrčí výkon, který je Avril Lavigne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama